Extra tenké řezací kotouče
Jan 09, 2018
1.Specifikace
| SIZE (MM) | Q'ty / CTN (PCS) | CTN SIZE (CM) | GW / NW (KG) |
| 105 * 1,0 * 16 | 800 | 34,5 * 24 * 24,4 | 20/19 |
| 115 * 1,2 * 22,2 | 600 | 41,5 * 28 * 20 | 21/20 |
| 125 * 1,2 * 22,2 | 600 | 34,5 * 27,5 * 28 | 27/26 |
| 150 * 1,6 * 22,2 | 300 | 36 * 32,5 * 17,5 | 21/20 |
| 180 * 1,6 * 22,2 | 200 | 38,5 * 24,5 * 20,5 | 30/29 |
| 230 * 2,0 * 22,2 | 100 | 27,5 * 25 * 25,5 | 20,5 / 19,5 |
| 300 * 3,0 * 25,4 | 25 | 31 * 31 * 9,8 | 14/13 |
| 350 * 3,2 * 25,4 / 32 | 25 | 36 * 36 * 9,8 | 18/17 |
| 400 * 3,2 * 25,4 / 32 | 25 | 41 * 41 * 9,8 | 25/24 |
2.Použití
Usd pro řezání kovu, oceli a železa.
3.Naše výhody a služby
1) 10 let výrobní zkušenosti a bohaté zkušenosti z vývozu
2) ISO9001-2008, MPA EN 12413, Certifikace schváleny
3) Přijměte OEM
4) Nabízené bezplatné vzorky
5) Rychlá a stabilní doba dodání
6) Pomůže vám najít související položku, která ušetří vaše náklady na nákup
4.Vytvoření společnosti
SALI jsme profesionální výrobce abrazivního pole po dobu více než 10 let se silou pryskyřičného řezacího a brousícího kotouče, zatímco diamantová pilová čepel, TCT čepel, klapka, drátěný kartáč, vrtačka a rukavice jsou také k dispozici. Položky byly schváleny MPA a EN12413. Naše roční kapacita je zhruba 150 milionů kusů. Výrobky byly vyvezeny do Asie, střední a východní Evropy a Latinské Ameriky. SALI neustále aktualizujeme výkonnost produktů tak, aby odpovídaly tržním podmínkám a usilovali jsme se o to, abychom byli na špičce A v oblasti stabilní kvality a upřímného servisu. Doufám, že máme velkou šanci brzy podpořit vaši firmu. Děkuji.
5.Balení a doprava
1) Geografické výhody - v blízkosti přístavů Šanghaj, Ningbo a Yiwu;
2) mít slevu na námořní dopravu pro plné nakládání kontejnerů;
3) 10 let zkušený dopravce.
6.FAQ:
1.Jak mnoho sítí máte pro kovové lešticí kolo?
Pro kovové řezací kotouče používáme dvojité vyztužené sítě.
2.Jste výrobce nebo obchodní společnost?
Jsme výrobce v Yongkang městě, Zhejiang Čína.
3.Přijímáte OEM pro značku zákazníka?
Ano, my ano, ale potřebujeme MOQ pro hromadnou výrobu. Pokud přijmeme naši značku, přijmou se menší množství s velikostí mixu.
4.Při odeslání máte kontrolní postup?
Ano, děláme, 100% kontrola QC Před odesláním.
5.Které certifikáty mají vaše produkty?
Čína ISO9001, Německo MPA a evropské EN12413 pro řezání kovu disku.
6.Máte skladem?
Ano, pro běžné rozměry jako 4 "až 14" jsou k dispozici kovové řezné kotouče.
7.Jak je dodací lhůta?
30 dní pro 1 objednávku kontejneru. Zhruba jeden nebo dva týdny pro objednávku vzorku.
8.Jaký je váš platební termín?
Obvykle uložíte 30% vklad a vymažte zůstatek před odesláním nebo proti kopii B / L.
9.Jaký je váš port nakládky?
Ningbo nebo Shanghai.
evels. Vždy vám zajistíme větší bezpečnost a efektivitu buď ve velkoobchodu nebo ve zpracování.
1) Ploché řezací kotouče pro kovy:
Tato řezná kola se používají pro řezání kovů, jako jsou ocelová trubka, pancéřová deska a tak dále. Je svědkem toho, že tento výrobek je bezpečný a odolný. Mnoho jihovýchodních zákazníků si to ráda objednala.
2) Ploché kolečka pro nerezovou ocel:
Ploché řezné kolečko je vhodné pro nerezovou ocel a všechny druhy kyselinových ocelí. V něm není žádné železo, síra halogenidu atd.
3) Ploché řezné kotouče pro kámen a sklo:
Přesný nástroj je určen k ošetřování kamene. Je to levná alternativa k diamantovým řezným kotoučům. Ploché řezné kotouče dokáží vyrobit maximální přesné výřezy a čisté řezné hrany s téměř bez dutin v glazurách.
Vlastnosti plochého řezného kola:
1) Profesionální řezný nástroj pro všechny druhy železa a oceli, lití a neželezné s vysokou přesností
2) Vysoko výkonné řezné kolo s vysokou úrovní útoku a dlouhou životností pro snadnou práci s nízkým tlakem nástroje
3) Vysoce výkonné řezné kolo s obsahem Fe / S / Ci <0, 1%="" pro="" zvýšení="" ochrany="" proti="" korozi="" pro="" zpracování="" nerezové="" oceli="" s="" nejvyššími="">0,>
4) Vysoko výkonné řezné kolečko pro zpracování tenkostěnných profilů a trubek
Standardní odřezávací kolečko pro obrábění na odlitky a ocel. Nová kvalita Měkké standardní řezné kolečko pro práci s hliníkem a všemi ostatními neželeznými kovy
Kolo je vhodné pro řezání mramoru, žuly a dalších kamenů, betonu apod.
Naše silné stránky a výhody:
1. Podpora OEM
2. Použití nejlepšího oxidu hlinitého, karbidu křemíku, vysoce kvalitního pryskyřice, roztoku pryskyřice a plniva
3. Zesílená skleněnými sítěmi z vláken pomocí dvou nebo tří sítí pro každé řezné kolo
4. Nejlepší kovový kroužek ve vnitřním otvoru pro přesnou orientaci
5. Vyrábění libovolných rozměrů brusných kotoučů jako požadavků zákazníků
6. Volný vzorek je k dispozici
7. Poskytování nejlepších služeb našim zákazníkům
| Položka | Popis komodity | Vnitřní krabice | Master Box |
| 1 | T41-115X1.0X22.2 FLAT CUT OFF FOR SS | 50 | 400 |
| 2 | T41-125X1.2X22.2 FLAT CUT OFF FOR SS | 50 | 400 |
| 5 | T42-115X2.5X22.2 DCCUT OFF FOR STONE | 25 | 200 |
| 6 | T42-125X2.5X22.2 DCCUT OFF FOR STONE | 25 | 200 |
| 7 | T41-150X2.5X22.2 FLAT CUT OFF FOR STONE | 25 | 100 |
| 8 | T41-180X2.5X22.2 FLAT CUT OFF FOR STONE | 25 | 100 |
| 8 | T41-230X3.0X22.2 FLAT CUT OFF FOR STONE | 25 | 100 |
| 8 | T42-230X3.0X22.2 DC vypnuto pro kamen | 25 | 100 |
| 9 | T42-115X3.2X22.2 DCCUT OFF FOR STONE | 25 | 200 |
| 10 | T42-125X3.2X22.2 DCCUT OFF FOR STONE | 25 | 200 |
| 11 | T42-180X3.2X22.2 DCCUT OFF FOR STONE | 25 | 100 |
| 16 | T27-115X6.4X22.2 BRUSKY PRO KAMEN | 25 | 100 |
| 17 | T27-125X6.4X22.2 BRUSKY PRO KAMEN | 25 | 100 |
| 18 | T27-180X6.4X22.2 BRUSKY PRO KAMEN | 25 | 50 |
| 16 | T27-125X4.0X22.2 BRUSKY WHL FOR MTL | 25 | 100 |
| 17 | T27-180X4.0X22.2 BRUSKY WHL FOR MTL | 25 | 100 |
| 16 | T27-115X6.4X22.2 BRUSKY WHL FOR MTL | 25 | 100 |
| 17 | T27-125X6.4X22.2 BRUSKY WHL FOR MTL | 25 | 100 |
| 18 | T27-180X6.4X22.2 BRUSKY WHL FOR MTL | 25 | 50 |
| 19 | T27-230X6.4X22.2 BRUSKY WHL FOR MTL | 25 | 50 |
| Poznámky | |||
| Platba: | 30% vklad TT předem, zůstatek na kopii OBL. | ||
| Také přijímáme jiné platební položky. | |||
| Náklad: | 45 dní po obdržení zálohy. | ||
| Značka: | Používejte vlastní značku; | ||
| W také akceptuje OEM, použijte značku určenou zákazníkem | |||
| Kvalitní: | Každé kolo splňuje standard MPA; | ||
| MOQ: | 3000ks / položka. |







